مجموعه تاریخی شیخ صفی الدین اردبیلی
دریاچه زیبای قله سبلان
کشاورزی در استان اردبیل
طبیعت زیبای اردبیل

در جلسه این هفته مرکز خدمات سرمایه گذاری سه طرح در استانداری اردبیل بررسی شد .

سی و نهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان ، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و همچنین مدیران و نمایندگان دائمی دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات متقاضیان در سالن جلسه شیخ صفی استانداری برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل، در این جلسه سه طرح از جمله بررسی مشکل صدور مجوز متقاضی احداث پنل خورشیدی در محدوده روستای سامیان ، بررسی مشکل تامین آب متقاضی احداث مجتمع پرورش قارچ در اراضی قره لر شهرستان اردبیل و بررسی

در سی و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان: درخواست صدور موافقت اصولی برای پروژه دهکده تفریحی گردشگری تایسیز سبلان با مشارکت سرمایه گذار روسی بررسی شد .

سی و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی به ریاست مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و با حضور مدیران کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، مدیر عامل ال بین بانک روسیه و رایزن یک امور خارجه در سفارت ایران در روسیه و همچنین نمایندگان دائمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز به منظور بررسی درخواست سرمایه گذار خارجی البین بانک روسیه، در سالن جلسه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد .

در 37 مین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری سال جاری انجام گرفت: حضور نمایندگان ترکیه ای شرکت چالیک و شرکت مشاوره ای منا جهت سرمایه گذاری در حوزه تولید انرژی برق

شرکت ترک چالیک و شرکت مشاوره ای منا با احداث نیروگاه بادی در استان اردبیل ، انرژی برق تولید میکنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، طبق اظهارات نماینده شرکت منا به عنوان مشاور سرمایه گذاری در زمینه تولید برق، شرکت هلدینگ چالیک متشکل از چهار شرکت جانبی با تجربه های عملیاتی در کشورهای شرق اروپا، رومانی، ترکیه، آلمان و شهرهای جنوبی ایران فعال می باشد و در حال حاضر با هدف سرمایه گذاری در زمینه احداث نیروگاه سیکل ترکیبی و انرژی های نو در استان اردبیل(منطقه ای در جنوب شرقی شهرستان خلخال) به ارزش 60 میلیون دلار سرمایه گذاری را در نظر دارد.

در سی و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل موسوم به پنجره واحد 4طرح تولیدی ، خدماتی و رفاهی مورد بررسی قرار گرفت .

سی و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل با حضور معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل و نمایندگان رسمی و دائمی دستگاههای اجرایی عضو مرکزبه منظور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در استان و پیگیری مصوبات جلسات قبلی در محل مرکز با حضور معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل برگزار شد .

در سی و پنجمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان: طرح متقاضی احداث نیروگاه پنل خورشیدی مورد بررسی قرار گرفت .

سی و پنجمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل و نمایندگان رسمی و دائمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز و همچنین چند تن از متقاضیان سرمایه گذاری در استان در محل مرکز ، واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل برگزار گردید .

استاندار اردبیل در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد : استفاده سرمایه گذاران از مشاوران مکان یابی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .

در سی وچهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری و با حضور مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو مرکز برگزار شد ، استاندار اردبیل به نقش بی بدیل مشاوران مکان یابی اشاره کرد و گفت : استفاده و بهره جویی سرمایه گذاران ازمشاوران مکان یابی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .

سی و سومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ، موسوم به پنجره واحد تشکیل گردید .

سی وسومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل موسوم به پنجره واحد ، به ریاست معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل و با حضور نمایندگان رسمی و دائمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز و همچنین چند تن از سرمایه گذاران ، بمنظور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در استان و پیگیری مصوبات جلسات قبلی ، در محل مرکزبرگزار شد .

سی ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با پیگیری یک واحد مجتمع پذیرایی برگزار شد .

سی ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سال 1396 به منظور بررسی و رسیدگی به درخواست و مشکلات متقاضی سرمایه گذاری در در احداث یک واحد مجتمع پذیرایی و تالار- باغ به مساحت 15000 در محدوده روستای رضی آباد شهرستان اردبیل ، در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار گردید.

انعقاد قرارداد 8 میلیارد یورویی جذب فاینانس با کره جنوبی و فرصت های موجود برای استان اردبیل

ه دنبال گشایش¬های صورت گرفته در فضای پسابرجام کشورمان توانست قرارداد فاینانس قابل توجه 8 میلیارد یورویی با کره جنوبی را منعقد نماید و این قرارداد به لحاظ حجم و ماهیت آن دارای اهمیت ویژه ای است .

در جلسه این هفته مرکز خدمات سرمایه گذاری 4 طرح مورد بررسی قرار گرفت .

جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری بمنظور رسیدگی به درخواست و مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در استان در اتاق جلسات پنجره واحد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه 4 طرح خدماتی رفاهی ، دامپروری و مشاوره ای مورد بررسی قرار گرفت .

Syndicate content