fa-IRen-UStr-TR
شنبه, 29 دی,1397
Menu

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل : معاونت اقتصادی استان اردبیل رتبه دوم کشوری در ارزیابی عملکرد سال 1396 را بدست آورده است .

توسط : SuperUser Account|پنجشنبه, 10 آبان,1397

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل :  معاونت اقتصادی استان اردبیل رتبه دوم کشوری در ارزیابی عملکرد سال 1396 را بدست آورده است .

مطابق سنوات گذشته  ، عملکرد اقتصادی ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها در سال 1396 بر اساس شاخص های اعلام شده در سال قبل ، شامل گزارش اقتصادی استان ، گزارش های تحلیلی ، مشارکت در تصمیم گیری ، نمایار ، نماگر و سرمایه گذاری ارزیابی گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، دکتر مظفری گفت : در ارزیابی سال 1396 ، به منظور شفاف سازی شیوه ارزیابی و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت عملکرد اقتصادی  استان ها برای اولین بار داشبورد مدیریتی با عنوان «داشبورد ارزیابی عملکرد معاونت های اقتصادی استان ها » طراحی و جزئیات ارزیابی با زیر شاخص های هر بخش ارائه گردیده است که هر استان را قادر می سازد به منظور بهبود عملکرد خود در سال آتی بر نقاط ضعف خود تمرکز نموده و رتبه خود را ارتقا بخشد .   .

وی گفت : بر این اساس ، با عنایت و کمک پروردگار متعال و همکاران عزیز در معاونت اقتصادی اداره کل موفق به کسب رتبه دوم کشوری در ارزیابی عملکرد سال 1396 شدیم

کلمات کلیدی:
دی ان ان