fa-IRen-UStr-TR
پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

جزئیات مطلب

نود و هفتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برگزار شد .

نود و هفتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برگزار شد .

نویسنده: SuperUser Account/پنجشنبه, 16 اسفند,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

   نود و هفتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز با دستور بررسی و پیگیری درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ،در این جلسه مشکلات طرح های قبلی مرکز مورد پیگیری قرار گرفتند .

مشکل در خواست سرمایه گذار خارجی احداث سیلوی تمام اتوماتیک از نماینده جهاد کشاورزی پیگیری و عنوان گردید که کمیسیون مناقصات جهاد کشاورزی در رابطه با موضوع مذکور برگزار و عملیات اجرایی در آینده نزدیک انجام خواهد گرفت .

مجری طرح پرواربندی بره نیز از نماینده استانداری پیگیری و مقرر گردید، وی موضوع را از طریق دفتر معاونت عمرانی پیگیری و نتیجه را بصورت مکتوب به این مرکز اعلام نماید.

متقاضی طرح پرواربندی بره از نماینده آب منطقه ای پیگیری و مشخص گردید که نامبرده در اولویت تخصیص آب قرار گرفته است.

متقاضی احداث کشتارگاه صنعتی از نماینده تام الاختیار استانداری پیگیری و مقرر گردید نماینده مذکور موضوع را از طریق دفتر معاونت عمرانی پیگیری و نتیجه را بصورت مکتوب به این مرکز اعلام نماید.

تفاهم نامه منعقده بین نظام‌مهندسی کشاورزی و نظام مهندسی ساختمان جهت تعیین تکلیف نحوه صدور پروانه ساختمانی طرح‌های کشاورزی خارج از حریم شهرها و محدوده روستاها از نماینده نظام‌ مهندسی کشاورزی پیگیری و مشخص گردید تفاهم نامه تهیه شده و در صورت امضاء توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان به دستگاههای اجرایی مربوطه ابلاغ خواهد شد.

مشکل درخواست گروه سرمایه‌گذاری مپنا متقاضی احداث نیروگاه سیکل ترکیبی مقیاس کوچک از نماینده جهاد کشاورزی (امور اراضی) پیگیری و مشخص گردید که علی رغم تأکیدات صریح در جلسات مدیریتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، جهاد کشاورزی همچنان معتقد است که صدور مجوز برای نامبرده برای طرح همجوار مشکل ساز خواهد بود لذا مقرر گردید سازمان مذکور نظر قطعی خود را کتباً به این مرکز اعلام نماید تا تعیین تکلیف نهایی صورت گیرد

Print

تعداد نمایش ها (2022)/نظرات (0)

x
دی ان ان