fa-IRen-UStr-TR
پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

جزئیات مطلب

با هدف رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران، نود و نهمین جلسه مرکز خدمات برگذار شد.

توسط : SuperUser Account|دوشنبه, 20 اسفند,1397

با هدف رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران، نود و نهمین جلسه مرکز خدمات برگذار شد.

نود و نهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، با حضور نمایندگان ثابت دستگاه‌های اجرایی با هدف بررسی و پیگیری درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.                     

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه  مشکل در خواست مجری طرح پرورش گاوهای شیری 2000 رأسی از متقاضی و نماینده راه وشهرسازی پیگیری و مشخص گردید  که زمین مورد درخواست سرمایه گذار از سازمان ملی زمین و مسکن بنام اداره منابع طبیعی تغییر نمایندگی یافته است و موضوع واگذاری زمین بنام متقاضی در مرحله استعلام بوده و اداره راه و شهرسازی موافق اجرای طرح می باشد.

سومین مورد نیز مشکل در خواست مجری جایگاه سوخت بود که بعلت مغایرت با ضوابط طرح تفصیلی در کمیسیون ماده پنج مخالفت شده است.

مشکل در خواست متقاضی ایجاد هتل پیگیری و مشخص گردید نامبرده به شهرداری مراجعه و تشکیل پرونده  داده تا در کمیسیون بهاء خدمت مطرح شود لذا مقرر گردید نماینده مذکور با نظر مساعد پیگیریها و اقدامات لازم جهت طرح موضوع در کمیسیون مذکور انجام دهد تا موضوع تعیین تکلیف گردد.

در پایان در خواست مجری  مرغ مادر گوشتی از نماینده راهداری پیگیری و عنوان گردید که راهداری جهت اخذ تعهد از شرکت برق مستندات قانونی مربوطه را بهمراه فرم تعهد به شرکت مذکور ارسال نموده است

کلمات کلیدی:
دی ان ان