fa-IRen-UStr-TR
جمعه, 04 بهمن,1398
Menu
با هدف رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران، نود و نهمین جلسه مرکز خدمات برگذار شد.

با هدف رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران، نود و نهمین جلسه مرکز خدمات برگذار شد.

نویسنده: SuperUser Account/دوشنبه, 20 اسفند,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نود و نهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، با حضور نمایندگان ثابت دستگاه‌های اجرایی با هدف بررسی و پیگیری درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.                     

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه  مشکل در خواست مجری طرح پرورش گاوهای شیری 2000 رأسی از متقاضی و نماینده راه وشهرسازی پیگیری و مشخص گردید  که زمین مورد درخواست سرمایه گذار از سازمان ملی زمین و مسکن بنام اداره منابع طبیعی تغییر نمایندگی یافته است و موضوع واگذاری زمین بنام متقاضی در مرحله استعلام بوده و اداره راه و شهرسازی موافق اجرای طرح می باشد.

سومین مورد نیز مشکل در خواست مجری جایگاه سوخت بود که بعلت مغایرت با ضوابط طرح تفصیلی در کمیسیون ماده پنج مخالفت شده است.

مشکل در خواست متقاضی ایجاد هتل پیگیری و مشخص گردید نامبرده به شهرداری مراجعه و تشکیل پرونده  داده تا در کمیسیون بهاء خدمت مطرح شود لذا مقرر گردید نماینده مذکور با نظر مساعد پیگیریها و اقدامات لازم جهت طرح موضوع در کمیسیون مذکور انجام دهد تا موضوع تعیین تکلیف گردد.

در پایان در خواست مجری  مرغ مادر گوشتی از نماینده راهداری پیگیری و عنوان گردید که راهداری جهت اخذ تعهد از شرکت برق مستندات قانونی مربوطه را بهمراه فرم تعهد به شرکت مذکور ارسال نموده است

Print

تعداد نمایش ها (849)/نظرات (0)

x
دی ان ان