fa-IRen-UStr-TR
پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

جزئیات مطلب

استاندار اردبیل:  همایش مدیران بانک های کشور در اردبیل نقطه عطفی در رونق تولید و تقویت واحدهای تولیدی خواهد بود

استاندار اردبیل: همایش مدیران بانک های کشور در اردبیل نقطه عطفی در رونق تولید و تقویت واحدهای تولیدی خواهد بود

نویسنده: SuperUser Account/ﺳﻪشنبه, 01 مرداد,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست استاندار اردبیل و با حضور مدیران کل و نمایندگان رسمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز، در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی پروژه های مهم و دارای قابلیت افتتاح را تا سفر رییس جمهور مشخص و معرفی کنند.

مهندس بهنام جو با اشاره به اینکه مبلغ تسهیلات پیش بینی شده در سفر رییس جمهوری بیش از۲۵هزار میلیارد تومان است افزود: سهم صنعت، کشاورزی، گردشکری و سایر موارد از این تسهیلات باید بصورت مجزا    مشخص و طرح ها باید توسط دستگاههای اجرایی متولی آماده افتتاح  شوند.
رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  ادامه داد: اولین همایش مدیران بانک های کشور با محوریت بانک ملی،  نهم و دهم مرداد ماه سال جاری دراردبیل برگزار می شود که  فرصت مناسبی برای مدیران بانک ها جهت رایزنی و معرفی ظرفیت های استانی بشمار می رود و در تلاش هستیم  منابع خوبی را از طریق بانک ها بسمت رونق تولید و تقویت واحدهای تولیدی تزریق کنیم تا شاهد اشتغال زایی قابل ملاحظه در استان باشیم.

استاندار اردبیل گفت: جهت معرفی طرح های بزرگ و ظرفیت های اشتغال زا در بخش های صنعت، کشاورزی،  و گردشگری باید اطلاعات به روز رسانی شده و به انحای مختلف از جمله درقالب تصویر تهیه وتدوین شود.

در ادامه نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان نیز گفت :اداره کل اموراقتصادی ودارایی استان اردبیل باارائه بسته های ویژه سرمایه گذاری ازجمله"کتب راهنمای سرمایه گذاری، 23 طرح اولویت دارسرمایه گذاری، لوح های فشرده کلیپ پتانسیلها، اولویت ها ومشوق های سرمایه گذاری ونیزبروشورهایی  به چهار زبان فارسی ، آذری ، انگلیسی و ترکی استانبولی "و با برگزاری دو بار در هفته جلسه ویژه سرمایه گذاران داخلی و خارجی و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آنان با حضور نمایندگان ثابت و تام الاختیار دستگاههای عضو مرکز فعالیت دارد .

دکتر مظفری تصریح کرد : هم اکنون سایت پنجره واحد سرمایه گذاری استان به دو زبان فارسی ، انگلیسی  فعال می باشد که در آن تمامی  مرحل از جمله قوانین و مقررات ، راهنمای تامین مالی و راهنمای سرمایه گذاری به خوبی تشریح شده است

خاطر نشان می شود : در این جلسه به مشکلات 10 طرح سرمایه گذاری  مختلف از جمله دو طرح گردشگری ، مجتمع های آبدرمانی ، احداث شرکت کشت و صنعت ، شرکت پرورش و تولید جوجه، مجتمع تجاری ، شرکت  تولید پوشاک ، پل معلق تمام شیشه ای و طرح فرآوری سیب زمینی و احداث سیلوی تمام اتوماتیک بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

Print

تعداد نمایش ها (1664)/نظرات (0)

x
دی ان ان