fa-IRen-UStr-TR
دوشنبه, 27 آبان,1398
Menu
استاندار اردبیل: توسعه واحدهای فعال صنعتی ضرورت دارد

استاندار اردبیل: توسعه واحدهای فعال صنعتی ضرورت دارد

نویسنده: SuperUser Account/پنجشنبه, 17 مرداد,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

جلسه مشترک استاندار اردبیل با رئیس سازمان محیط زیست برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، مهندس بهنام جو در این جلسه  اظهار کرد:در راستای ایجاد اشتغال پایدار مشوق های لازم برای سرمایه گذاران در استان اردبیل داده شده و ایجاد شهرک های صنعتی جدید در حال پیگیری است.

استاندار اردبیل  با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی استان اردبیل قوانین زیست محیطی رارعایت کرده صنعتی زونبندی شده است وواحدهای راکدطبق ضوابط به چرخه تولیدبازمیگردند.

وی در خصوص اینکه برخی واحدهای صنعتی مشکل زیست محیطی دارد افزود: مشکل این واحدها با رعایت تمام ضوابط و قوانین زیست محیطی پیگیری شده و با نظر مساعد عوامل محیط زیست روبرو شده است.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور نیز قانون را فصل الخطاب دانست و گفت: سرمایه گذاران با رعایت حقوق شهروندی می توانند در توسعه واحدهای تولید خود و ایجاد شهرک صنعتی جدید اقدام کنند.

کلانتری ضریب مصرف انرژی در ایران را نسبت به سایر کشورها را بیشتر دانست افزود:ضریب مصرف انرژی در واحدهای تولیدی باید از لحاظ اقتصادی توجیه داشته باشند.

معاون رییس جمهور افزود:دستگاه های اجرایی به وظایف خود در زمان مقرر عمل کنند و حقوق نسل آینده را مورد توجه قرار دهند.
وی تصریح کرد : به دلیل برخی مشکلات قانونی مجوز اکتشاف معادن تا حدودی راکد مانده و صادر نمی شود.

‌گفتنی است در جلسه مشترک رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و معاون رییس جمهور با استاندار اردبیل و جمعی از سرمایه گذاران و مدیران دستگاه های اجرایی در محل استانداری اردبیل مشکلات زیست محیطی، واحدهای آتاویل تایر، آجرسازی، روی درب میلامینه و کتشاف معادن بررسی شد

Print

تعداد نمایش ها (144)/نظرات (0)

x
دی ان ان