fa-IRen-UStr-TR
پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

جزئیات مطلب

سی و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان برگزار شد .

سی و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان برگزار شد .

نویسنده: SuperUser Account/ﺳﻪشنبه, 05 شهریور,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال 1398، با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت شرکت آب و فاضلاب روستایی، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در مرکز و مدیریت بانک کشاورزی استان، به صورت ویژه با دستور جلسه بررسی و رسیدگی به طرح پرورش گوسفند داشتی، در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ،  بنا به اظهار متقاضی وی واحد دامداری مذکور از بانک کشاورزی با انشعاب آب در سال 1397خریداری نموده و پس از مدتی و در جریان اجرای کار متوجه شده که حق انشعاب توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی لغو گردیده است . در این راستا ایجاد مجدد انشعاب ، هزینه ای بالغ بر 11میلیون تومان را لازم داشته و نامبرده درخواست حل مشکل و تعیین تکلیف وضعیت تأمین آب طرح را دارد.

با حضور نمایندگان بانک کشاورزی و آب و فاضلاب طرح مذکور بیان و در ادامه در ادامه معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن شرح مختصری از روند درخواست خانم لیلا دانش مقدم، بیان داشتند که این طرح جز طرح های برتر و اولویت دار استانی بوده و برای تحقق و به ثمر رساندن آن دستگاههای اجرایی باید همکاری و مساعدت های لازم را اعمال نمایند

Print

تعداد نمایش ها (1274)/نظرات (0)

x
دی ان ان