fa-IRen-UStr-TR
پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

جزئیات مطلب

دو طرح مربوط به بخش خصوصی در چهل و چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  بررسی شد .

دو طرح مربوط به بخش خصوصی در چهل و چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بررسی شد .

نویسنده: SuperUser Account/یکشنبه, 24 شهریور,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال 1398، در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، بررسی و رسیدگی به درخواست مجری ایجاد جایگاه سوخت  بنا به اظهار متقاضی، وی تمامی استعلامات را از دستگاههای اجرایی اخذ و توسط شرکت مورد تأیید دستگاه متولی جواب استعلامات را به آن دستگاه ارائه نموده و ضمن انجام قسمتی از عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه و هزینه کرد 300 میلیونی درخواست مهلت سه ماهه برای اتمام عملیات اجرایی و رساندن طرح به مرحله بهره برداری دارد. بنا به اظهار نماینده شرکت نفت، نامبرده اقدامات لازم را به موقع انجام داده و تأخیر ایجاد شده در فرایند سرمایه گذاری، از بابت بوروکراسی اداری می باشد و وی زودتر از متقاضی دوم، فرآیند سرمایه گذاری خود را طی نموده است. بنظر اعضای مرکز، با عنایت به ارائه بموقع استعلامات و انجام عملیات فیزیکی و  هزینه کرد و اظهارات نماینده آن شرکت لازم است دستگاه صاحب فرآیند در خصوص هر دو متقاضی بر اساس ضوابط تصمیم گیری نماید.

 

رسیدگی به مشکل درخواست مجری خدمات گردشگری(احداث مرکز خدمات پذیرایی)  بنا به اظهار متقاضی، وی از سال 1386 در محل مذکور واحد پذیرایی(چایخانه) دایر نموده و جهت توسعه محل نیاز به اخذ مشاور ه از نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو این مرکز دارد.

بنا به اظهار نماینده منابع طبیعی، قسمتی از محل معرفی شده با اراضی ملی تداخل داشته و نیاز به رفع تداخل دارد. بنظر نماینده راهداری جهت ایجاد خدمات گردشگری، رعایت فاصله 47 متری از وسط جاده الزامی است و در صورت اجرای مجتمع خدماتی رفاهی باید از راهداری موافقت اصولی اخذ نماید همچنین محل به جهت واقع شدن در سربالایی و قوس قائم از نظر راه دسترسی با مشکل مواجه خواهد شد.که نمایندگان ادارات صنعت  و معدن و گاز موافقت خود را اعلام نمودند ولی نمایندگان ادارات برق و بنیاد مسکن بعلت قرار گرفتن محل مزبور روی خط برق و خاج از محدوده روستایی بودن مخالف طرح بودند .

خاطر نشان می شود ، در ادامه مصوبات طرح های قبلی مرکز مورد پیگیری قرار گرفت .

Print

تعداد نمایش ها (939)/نظرات (0)

x
دی ان ان