fa-IRen-UStr-TR
یکشنبه, 11 آبان,1399
Menu

جزئیات مطلب

دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری در سال جاری با بررسی مشکل درخواست متقاضی تأسیس کارگاه تولید شن و ماسه پیگیری شد.

دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری در سال جاری با بررسی مشکل درخواست متقاضی تأسیس کارگاه تولید شن و ماسه پیگیری شد.

دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال 1397، با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز با دستور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

نویسنده: SuperUser Account/دوشنبه, 20 فروردین,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل، بررسی و رسیدگی مجدد به مشکل درخواست متقاضی تأسیس کارگاه تولید شن و ماسه موضوعی بود که مطرح شد .

در این خصوص نامبرده جهت اخذ موافقت اصولی و جواز تأسیس  به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه و در ادامه فرآیند سازمان مذکور نیز از اداره کل حفاظت محیط زیست و سازمان جهاد کشاورزی استان استعلام نموده است. سازمان جهاد کشاورزی موافقت خود را اعلام داشته ولی اداره کل حفاظت محیط زیست بدلیل قرار گرفتن کارگاه تولید شن و ماسه در کریدور حیات وحش موافقت ننموده است.  بنا به اظهار متقاضی، وی تجهیزات کارگاهی را خریداری و در محل مذکور مستقر نموده است. ضمناً سرمایه گذار از حیث نزدیکی کارگاه با معدن که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد اصرار به ایجاد کارگاه در نزدیکی معدن دارد و با عنایت به اینکه شهرستان خلخال منطقه معدنی است  و استعداد سرمایه گذاری در بخش معدن دارد لذا به جهت حمایت از سرمایه گذار پس از بحث و بررسی مصوبات جلسه پیگیری شد.

Print

تعداد نمایش ها (3793)/نظرات (0)

x
دی ان ان