fa-IRen-UStr-TR
یکشنبه, 11 آبان,1399
Menu

جزئیات مطلب

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت:  سایت پنجره واحد سرمایه گذاری جهت دریافت درخواست های سرمایه گذاران راه اندازی شده است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: سایت پنجره واحد سرمایه گذاری جهت دریافت درخواست های سرمایه گذاران راه اندازی شده است.

در اولین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه گذاران استان پرونده برخی از سرمایه گذاران دارای مشکل بررسی شد.

نویسنده: SuperUser Account/پنجشنبه, 23 فروردین,1397/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل، در این جلسه دکتر مظفری نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: در سال جاری پنجره واحد سرمایه گذاری بصورت الکترونیکی نصب و راه اندازی شده است و کلیه سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به این سایت درخواست های خود را ثبت نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل نیز  گفت: این جلسات با هدف  طرح مسائل و مشکلات از سوی  سرمایه گذاران در حضور مسئولان دستگاه های اجرایی مربوطه و ارائه برخی دستورات قضایی لازم در جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی  سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برگزار می شود.

عتباتی افزود: باتوجه به شعار سال، امسال نیز همانند سال های گذشته نهایت تلاش خود را در جهت حمایت از بسترهای اقتصادی سالم، واحدهای تولیدی و تولید کنندگان استان به عمل خواهیم آورد  و طبق بخشنامه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری از تعطیلی واحدهای تولیدی بدلیل مشکلات ناشی از بدهی بانکی تا حد ممکن جلوگیری می شود که این کار در جهت فعالیت چرخه تولید انجام خواهد گرفت.

وی افزود : مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال حمایت از کالای ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امسال دادستان های شهرستان های استان به جد پیگیر این موضوع بوده و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد

Print

تعداد نمایش ها (3011)/نظرات (0)

x
دی ان ان