fa-IRen-UStr-TR
یکشنبه, 27 مرداد,1398
Menu

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: سایت پنجره واحد سرمایه گذاری جهت دریافت درخواست های سرمایه گذاران راه اندازی شده است.

در اولین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه گذاران استان پرونده برخی از سرمایه گذاران دارای مشکل بررسی شد.

SuperUser Account 0 824 رتبه مطلب: بدون رتبه

دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری در سال جاری با بررسی مشکل درخواست متقاضی تأسیس کارگاه تولید شن و ماسه پیگیری شد.

دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال 1397، با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز با دستور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

SuperUser Account 0 1465 رتبه مطلب: بدون رتبه

اولین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال1397 با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز با دستور بررسی و رسیدگی و پیگیری درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری برگزار شد.

SuperUser Account 0 1430 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل گفت : بیش از 1/8 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 1396 در استان اردبیل ثبت شده است.

در سال 1396 بیش از 12 سرمایه گذار خارجی با طرح ها و موضوع فعالیت های مختلف به استان مراجعت نمودند که تعداد 3 طرح با ارزش بیش از 1/8 میلیون دلار به تصویب هیأت سرمایه گذاری خارجی وزارت امور اقتصادی و دارایی رسیده است.

SuperUser Account 0 1551 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل گفت : یکی دیگر از طرح های سرمایه گذاری خارجی در اردبیل با سرمایه گذاری 540 هزار یورویی به تصویب رسید.

طی پیگیری های انجام شده توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل ، یکی دیگر از طرح های سرمایه گذاری خارجی به تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی وزارت امور اقتصادی و دارایی رسید.

SuperUser Account 0 1562 رتبه مطلب: بدون رتبه

طی مراسمی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی از اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تجلیل کرد.

هشتاد و سومین و آخرین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال 1396، به ریاست دکتر مظفری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز با هدف تقدیر از زحمات اعضاء در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

SuperUser Account 0 1045 رتبه مطلب: بدون رتبه

استاندار اردبیل گفت : واحدهای تولیدی صادرات محور در استان اردبیل از یارانه دولتی بهره مند می شوند.

پنجاه و سومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور استاندار اردبیل ، مدیران و جمعی از فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی برگزار شد .

SuperUser Account 0 1450 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری فارس، استقرار پنجره واحد سرمایه گذاری بصورت الکترونیکی راتشریح کرد

تلاش بر این است با استفاده از آن؛ بتوان جایگاه مطلوب استان را در شاخص اساسی محیط کسب و کار با همت تمام دستگاه های مرتبط تثبیت نمود.

SuperUser Account 0 1295 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، دکتر مظفری با ذکر این مطلب افزود : از طرفی وضعیت مطلوب یا نامطلوب جذب سرمایه گذاری اعم از داخلی و خارجی از جمله مواردی است که حکایت از برآیند وضعیت شاخص هایی همچون اقتصادی، سیاسی، امنیتی، فرهنگی و ... دارد ، به این معنا که اولاً توسعه سرمایه گذاری را نمی توان مختص یک دستگاه اجرایی دانست و در عین حال مربوط به تمام دستگاه های اجرایی است ، ثانیاً به هر میزان شاخص‌های مذکور در وضعیت مطلوبی باشند، به همان میزان نیز می‌توان انتظار عملکرد مطلوب سرمایه‌گذاری را داشت

در اتاق پنجره واحد هفتاد و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برگزار شد

هفتاد و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با حضور نمایندگان تام الاختیار و دائمی دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز ، ، در محل مرکز برگزار گردید

SuperUser Account 0 1551 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه سه موضوع از جمله بررسی و رسیدگی به مشکل درخواست متقاضی احداث مجتمع خدماتی ، رفاهی (تیرپارک ) در محور اردبیل _ پیر آلقیر ، بررسی فرآیند های صدور سرمایه گذاری دستگاه های اجرایی (سازمان صنعت ،معدن وتجارت ، سازمان جهاد کشاورزی استان) و همچمنین واحد تولید گلخانه ای صیفی جات( واقع در روستای دیولق از توابع شهرستان اردبیل ) مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت حل و رفع مشکلات پیش روی سرمایه گذاران اتخاذ گردید.

هفتادو چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست دکتر مظفری برگزار شد

هفتاد و چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به ریاست دکتر مظفری ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز برگزار گردید

SuperUser Account 0 1479 رتبه مطلب: بدون رتبه

هفتاد و چهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به ریاست دکتر مظفری ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز ، با دستور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاری در محل مرکز برگزار گردید.

RSS
اولین11121314151617181920
دی ان ان