پنجشنبه, 16 مرداد,1399
Menu

آرشیو اخبار

با حکم وزیر اقتصاد : علیرضا نوروزی بعنوان مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد.

با حکم وزیر اقتصاد : علیرضا نوروزی بعنوان مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد.

نویسنده: SuperUser Account/پنجشنبه, 11 اردیبهشت,1399/دسته ها: خبر, اخبار برگزیده

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس با معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل ، معاونین ، روسای ادارات و گروههای این اداره کل ، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی به اقتصاد هوشمند در بهبود فضای کسب و کار اشاره و اظهار کرد : همه ما باید نسبت به بهره گیری از قابلیت های سرمایه گذاری و نیزافزایش ظرفیت های واحدهای تولیدی اقدامات اساسی انجام دهیم تا ضمن به حداقل رساندن اثرات تحریم، منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید را نیز تحقق بخشیم .
علی عسگری نسبت به پیگیری اجرای سیاست های اقتصادی و مالی کشور در استان ، اعمال نظارت برعملکرد مدیران امور مالی و ذیحسابان ، پیگیری مستمر بهبود فضای کسب و کار ، پیگیری امور مولد سازی دارایی های دولت در استان ، راهبری و مدیریت مرکز خدمات سرمایه گذاری و تهیه نقشه راه تامین مالی خارجی ، پیگیری وصول گزارش ها و درآمدهای استان و نیز همکاری با ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان در جهت نیل به اهداف و سیاست های وزارت متبوع تاکید کرد .
در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل نیز گفت : تلاش های خوبی در جهت بهبود فضای کسب و کار و صیانت از بیت المال در استان صورت گرفته و فضای کار و فعالیت بیشتر در منطقه کاملا مهیا است .
یعثوب نژاد محمد افزود : از ابتدای سال ، ستاد جهش تولید با کارگروههای مختلف در استان شکل گرفته تا با فعال کردن واحد های تولیدی راکد و نیمه فعال بستر مناسبی را برای جهش تولید و اقتصاد مقاومتی فراهم کنیم، بطوریکه یکی از واحدهای راکد که 1000 نفر را جذب خواهد کرد به بخش خصوصی واگذار شده و در همین راستا واحدها در لیست احیاء و راه اندازی قرار دارند .
وی تصریح کرد : با رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان در جهت اجرا و تسهیل امور و نیز با مدیریت دقیق استاندار تلاشگر اردبیل ، تعامل و همکاری بسیار خوبی بین مجموعه دستگاههای اجرایی استان حاکم است و با برنامه ریزی های مدون و ارتقای تعهد کاری و پیروی از فرهنگ مسئولیت پذیری و نیز با کمک های مستمر مالی وزارت اقتصادنسبت به آغاز یا تکمیل طرح های سرمایه گذاری بزرگ ، در توسعه همه جانبه استان تلاش خواهیم کرد .
هاشم مظفری ، مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل هم در سخنانی ، کسب عناوین مختلف در جشنواره ها و نیز رتبه بندی معاونت های این اداره کل در سطح کشور را از عملکردهای دوران مدیریتی خود عنوان کرد و از کارکنان این اداره کل خواست تا در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلی وزارت امور اقتصادی و دارایی با مدیر کل جدید همکاری لازم را داشته باشند.
مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل نیز از حسن توجه مقام عالی وزارت و استاندار اردبیل تقدیر نموده و از تدوین برنامه های مدون برای ارتقای عملکرد اداره کل و نیز مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برای حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی خبر داد .
علیرضا نوروزی افزود : ذیحسابان و مدیران مالی دستگاههای اجرایی استان باید در جهت صیانت و نظارت مالی دستگاههای اجرایی تلاش کنند .
در این مراسم هاشم مظفری از عملکرد 9 ساله خود گزارشی ارائه ، از زحمات وی تقدیر و با قرائت متن حکم وزیر ، علیرضا نوروزی بعنوان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد .
خاطر نشان می شود ، نوروزی قبل از این معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان بود .
Print

تعداد نمایش ها (235)/نظرات (0)

x
دی ان ان