چهارشنبه, 05 آذر,1399
Menu

آرشیو اخبار

مدیرکل امور اقتصادی استان اردبیل:

مدیرکل امور اقتصادی استان اردبیل:

برای رونق صنعت گردشگری اردبیل در کنار اداره کل میراث فرهنگی هستیم

نویسنده: SuperUser Account/پنجشنبه, 24 مهر,1399/دسته ها: خبر, اخبار برگزیده

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل، علیرضا نوروزی در نشست با مدیرکل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان اردبیل در بخش گردشگری وجود دارد می‌توانیم با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها شاهد توسعه اقتصادی استان باشیم.

وی افزود: خارج از ظرفیت‌های طبیعی و تصنعی که در استان در بخش گردشگری ایجاد شده است اما قرار گرفتن درکریدور ترانزیتی نیز اهمیت این موضوع را نمایان می‌کند که پرداختن به مقوله گردشگری یک ضرورت است و باید توجه اساسی با آن داشته باشیم.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل بیان کرد:ما در کنار اینکه از یک فرصت ملی، منطقه ای و فراملی برخوردار هستیم، نقاط قوت داخلی اعم از جاذبه‌های گردشگری، میراثی و صنایع دستی هم داریم که نشان می‌دهد یکی از اولویت‌های توسعه استان توسعه گردشگری است.

نوروزی با اعلام همکاری برای رونق صنعت گردشگری استان گفت:یکی از اولویت‌های توسعه استان گردشگری است و در راستای پایش و نظارت و معرفی قابلیت‌های استان به سرمایه‌گذاران اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

  مدیرکل امور اقتصادی استان اردبیل با بیان اینکه راهبردها و سیاست‌های توسعه این بخش مهم مورد حمایت است، افزود: برای رونق صنعت گردشگری اردبیل در کنار اداره‌کل میراث‌فرهنگی هستیم و برای معرفی ظرفیت‌های استان همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

  

 

Print

تعداد نمایش ها (78)/نظرات (0)

x
دی ان ان