در جلسه این هفته مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل پنج طرح مورد بررسی قرار گرفت .

جلسه این هفته مرکز خدمات سرمایه گذاری به ریاست معاون هماهنگی امور استانداری اردبیل و باحضور مدیران کل ، نمایندگان رسمی و دائمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز و همچنین چند تن از سرمایه گذاران به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات متقاضیان سرمایه گذاری در سالن شیخ صفی استانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه پنح طرح مورد بررسی قرار گرفت و راهکارایی در خصوص حمایت و رفع مشکلات پیش و روی سرمایه گذاران ارائه گردید .

بررسی مشکل اخذ مجوز تاسیس دفتر حمل و نقل مسافرتی _گردشگری شرکت تعاونی نو اندیشان آتاوطن در شهرستان اردبیل ، اولین موضوعی بود که مطرح شد که به منظور رفع مشکل اخذ مجوز طرح پیشنهادی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان موظف شد در طول هفته آتی هماهنگی های لازم جهت تشکیل جلسه ای اختصاصی با معاون سازمان مذکور و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل را انجام دهد و نتیجه ان به مرکز خدمات سرمایه گذاری ارائه گردد.

در خصوص مشکل صدور پروانه احداث کارگاه بتن مسلح در محلی واقع در کیلومتر 13 جاده اردبیل – مشگین شهر هم مقرر گردید سازمان جهاد کشاورزی استان اقدامات و پیگیری های مربوطه نسبت به واگذاری زمین به متقاضی را از اراضی ملی همان منطقه جهت اجرای طرح پیشنهادی انجام دهد . مشکل تغییر کاربری زمین پیشنهادی جهت احداث واحد تولید بتن سبک در روستای رضی آباد واقع در شش کیلومتری اردبیل هم سومین موضوعی بود که مطرح شد و تصمیم اعضای جلسه بر آن شد که متقاضی مدارک لازم جهت طرح موضوع در کمیسیون تخصصی آب را در اسرع وقت به شرکت آب منطقه ای استان تحویل دهد که موضوع در کمیسیون مذکور مطرح و با نظر مساعد تصمیم نهایی اتخاذ گردد.

بررسی مشکل صدور مجوز متقاضی احداث زیپ لاین در مشکین شهر نیز موضوع دیگری بود که مطرح شد که مقرر گردید به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم نهایی ، جلسه ای با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری ، نماینده اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مجری طرح در محل دفتر فنی استانداری برگزار شود .

و نهایتا بررسی مشکل تامین آب واحد تولید و پرورش قارج خوراکی – صنعتی در محلی واقع در روستای نوران آخرین موضوعی بود که بررسی شد و شرکت آب منطقه ای استان موظف شد ضمن بررسی موضوع، پیشنهاد و راهکار مناسبی جهت حمایت از نامبرده ارائه نماید و در غیر اینصورت تامین آب مورد نیاز طرح مذکور را از سهم سال 1396 استان در اولویت قرا دهد .

تاریخ: 
1396/02/24
تصویر: