استاندار اردبیل در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد : استفاده سرمایه گذاران از مشاوران مکان یابی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .

در سی وچهارمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری و با حضور مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو مرکز برگزار شد ، استاندار اردبیل به نقش بی بدیل مشاوران مکان یابی اشاره کرد و گفت : استفاده و بهره جویی سرمایه گذاران ازمشاوران مکان یابی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، دکتر خدابخش افزود : مشاوران مکان یابی زمین های مناسبی را برای ساخت واحدهای تولیدی از جهات گوناگون همچون آب ، برق ، گاز ، راه ارتباطی و یا نداشتن مغایرت با مسائل زیست محیطی شناسایی و به سرمایه گذاران معرفی می کنند . رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل تصریح کرد : در بسیاری از استان ها شهرک های مختلفی از جمله شهرک مرغداری، گاوداری ، گل و گیاه و...تعریف شده است که افراد علاقمند در این حوزه ها می توانند به سرمایه گذاری اقدام نمایند .

در ادامه دکتر مظفری ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اردبیل هم شرح مختصری از فعالیت این مرکز ارائه کرد و عنوان نمود : از ابتدای سال 96 تا کنون با تلاش و پیگیری اعضای مرکز 10 مورد از درخواست های ارجاعی در زمینه صدور مجوز در بخش های مختلف استان با خروجی مثبت به اتمام رسیده و در مرحله صدور مجوز می باشد .

خاطر نشان می شود : در این جلسه رزومه یک شرکت مشاوره ای مکان یابی ، حسابرسی و خدمات مالی ارائه گردید و تعدادی از سرمایه گذاران و نمایندگان بخش خصوصی مشکلات پیش و روی طرح های خود از جمله احداث مجتمع خدماتی رفاهی در مسیر اردبیل _ سرعین ، احداث رستوران و تالار پذیرایی در شهرستان گرمی ، احداث کارخانه جوجه کشی واقع در روستای کرگان ،احداث مجتمع خدماتی رفاهی موج های آبی در مسیر اردبیل _ سرعین را مطرح کرده و توسط اعضای جلسه مورد بررسی قرار گرفتند و صاحبان طرح ها پاسخ و راهنمایی های خود را از استاندار و سایر مدیران ذیربط دریافت نمودند.

تاریخ: 
1396/6/17
تصویر: