استاندار اردبیل :بیش از یک‌هزار و 900 پروژه در اقصی نقاط استان ‌در دست اجرا‌ست

 ‌استاندار اردبیل گفت:‌ در حال حاضر بیش از یک‌هزار و 900 پروژه در این استان ‌در دست اجرا‌ست  که عملیات اجرایی آن ها به سرعت در حال انجام است و تلاش می‌شود بخش عظیمی از آن ها تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری برسد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اموراقتصادی ودارایی استان اردبیل به نقل از سایت استانداری، اکبر نیکزاد افزود: تعدادی از این پروژه ها مربوط به فصل مهم بهداشت و درمان است و در این حوزه و از جمله در زمینه احداث خانه های بهداشت  اقدامات مثبتی انجام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تحولات چشمگیر در حوزه کشاورزی استان با اختصاص 132 میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان سرمایه گذاری در این بخش اشاره کرد و تصریح کرد: از این رقم تاکنون 100 میلیارد تومان توسط بانک های عامل به مرحله انعقاد قرارداد رسیده و  حدود 70 میلیارد تومان آن نیز پرداخت شده است.
استاندار اردبیل  ساخت سد های مختلف ، استخر و بندهای انحرافی در استان را یادآور شد و ادامه داد: ما مصمم هستیم تا با رفع موانع ، حدود20 درصد مصرف کشور را در حوزه دامی، باغی و کشاورزی تولید و تأمین کنیم.
 رییس شورای اداری استان برنامه ریزی برای تولید مسکن  را از دیگر اقدامات اجرا شده و در حال اجرا در استان برشمرد و خاطر نشان کرد: در شهرهای استان ، بیش از45 هزار واحد مسکن در حال ساخت است که  پیش بینی می شود قریب به 23 هزار واحد از آن ها  در نیمه اول امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
نیکزاد یادآور شد:  با گازرسانی به دو شهر قصابه و مرادلو در سال گذشته ، تمامی 26 شهر استان از نعمت گاز بهره‌مند شده و به وضعیت مطلوب بهره‌مندی از این نعمت خدادادی دست یافتند.

 

 

تاریخ: 
1392/1/28
تصویر: