استاندار اردبیل: ضمانت سرمایه‌گذار با طرح‌های سود‌آور امکان‌پذیر است

استاندار اردبیل گفت: ایجاد ضمانت برای سرمایه‌گذار تنها با اعتماد‌آفرینی و ایجاد طرح‌های سود‌آور امکان‌پذیر است که در این زمینه در سال حماسه اقتصادی باید تلاشی مضاعف داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اموراقتصادی ودارایی استان اردبیل به نقل از فارس ، اکبر نیکزاد صبح امروز در جریان بازدید از طرح‌های توسعه شهرستان نیر و شهرک تخصصی آب در این شهرستان اظهار داشت: ما با پرداخت یارانه و تامین زیر‌ساخت‌ها با کمترین هزینه تلاش می‌کنیم تا از واحدهای صنعتی سود‌آور و سرمایه‌گذاران راغب به سرمایه‌گذاری حمایتی جدی داشته باشیم.

وی ضرورت افزایش حجم آب اختصاصی به شهرک تخصصی آب نیر از 35 به 50 لیتر در ثانیه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: ما به مسئولان امر توصیه کردیم تا امکان ارتقای بهره‌برداری از برق این شهرک را از دو به 10 مگا‌وات بررسی کنند تا در این زمینه تصمیم‌گیری نهایی در خصوص افزایش ظرفیت استفاده از برق برای این شهرک مهیا شود.

استاندار اردبیل همچنین با تاکید بر تکمیل منبع آب ذخیره‌سازی برای شهرک تخصصی آب در مواقع اضطراری گفت: امیدواریم به سرعت مراحل باقی‌مانده این پروژه تکمیل شود تا سرمایه‌گذاران و علاقمندان به مشارکت در این شهرک بتوانند از زیر‌ساخت‌های مورد نظر بهره بگیرند.

نیکزاد سیاست حمایت جدی از سرمایه‌گذاران را به عنوان یک اولویت جدی و در دستور کار خاطرنشان کرد و افزود: عمران،‌ آبادانی و توسعه همه‌جانبه این استان جز با حضور سرمایه‌گذاران و فعالان بخش خصوصی غیر‌ممکن است.

تاریخ: 
1392/1/30
تصویر: