یکشنبه, 03 مهر,1401
Menu

آرشیو اخبار

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل :

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل :

شفافیت در فرآیند و کاهش زمان و هزینه ، از مزایای الکترونیکی شدن صدور مجوزهای کسب و کار است

نویسنده: SuperUser Account/یکشنبه, 07 فروردین,1401/دسته ها: خبر, اخبار برگزیده

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان ، قوانین و مقررات مخل کسب و کار و نیز راه های تسهیل صدور مجوزهای سرمایه گذاری بررسی شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، یعثوب نژاد محمّد در این جلسه اظهار کرد : این اداره کل با همکاری اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری، در زمینه بررسی ساز وکارهای تسهیل فرآیند صدور مجوزهای کسب و کار در استان، در چهار محور شناسایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار در حوزه سرمایه گذاری،  بررسی فرآیند صدور مجوزهای سرمایه گذاری و استعلامات آنها، ایجاد سامانه اطلس سرمایه گذاری و به روزرسانی پنجره واحد سرمایه گذاری اقدامات قابل ملاحظه ای انجام داده است.

 مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن ارائه 10 مورد از قوانین مخل کسب و کار شناسایی شده افزود : براساس اصلاحیه قانون اجرای سیاست های اجرایی اصل 44 قانون اساسی ، مصوبه هیئت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار و دستور وزیر اقتصاد، همه دستگاه های مرجع صدورمجوزهای کسب و کار از 18اسفند باید صدور مجوزها را به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام دهند .

نایب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تصریح کرد : هدف از اجرای این قانون ، بهبود محیط کسب و کار ، شفافیت در فرآیند صدور مجوز و کاهش زمان و هزینه اخذ مجوزهای سرمایه گذاری است .

 

 

 

 

Print

تعداد نمایش ها (455)/نظرات (0)

x
دی ان ان