ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400
Menu

آرشیو اخبار

هفتاد و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید

هفتاد و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید

نویسنده: SuperUser Account/دوشنبه, 09 دی,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

  هفتاد و ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری ، با حضور نمایندگان تام الاختیار و ثابت دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز، با دستور بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات متقاضیان سرمایه‌گذاران، در محل مرکز واقع در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، ابتدا مشکلات  مجری طرح مزرعه تولید انرژی برق 3 مگا واتی  واقع در اراضی منطقه فندقلو شهرستان نمین بررسی شد که بنا به اظهار متقاضی، بر اساس مطالعات انجام یافته در مورد مکانهای بادخیز استان، به منطقه ای در حوالی منطقه توریستی و حفاظت شده فندقلو که راهروی باد شمال و شمال شرقی می باشد دست یافته اند که مقدار زمین درخواستی از این محل 5/7 هکتار می باشد. با توجه به طرح توجیهی انرژی های  پاک، نه تنها مشکل زیست محیطی برای احیای این مناطق ایجاد نمی­کند بلکه باعث اشتغالزایی و ایجاد مناطق توریستی می گردد. لذا جهت اجرای طرح مذکور نیاز به اخذ مشاوره دارد.

موضوع دوم: بررسی و رسیدگی به درخواست آقای صمد صفر نژاد نماینده فروشگاه زنجیره ای رفاه متقاضی ایجاد واحد بسته بندی و قطعه بندی گوشت ، مرغ و ماهی و سایر فرآورده های گوشتی  واقع در شهرستان اردبیل که  بنا به اظهار متقاضی، پروانه تأسیس بهداشتی واحد مذکور توسط اداره کل دامپزشکی صادر و در استعلام از محیطزیست با مشکل مواجه شده است و نماینده محیط زیست گفت :  اداره کل مذکور واحد مزبور را جزو واحد صنعتی و کارگاهی قلمداد و استعلام نموده است که در این حالت طرح مذکور در رده 2 زیست محیطی قرار گرفته و باید خارج از مناطق مسکونی اجرا گردد لذا در صورت مد نظر قرار گرفتن طرح بعنوان واحد صنفی نیازی به استعلام از این اداره کل نخواهد بود. 

Print

تعداد نمایش ها (2057)/نظرات (0)

x
دی ان ان