ﺳﻪشنبه, 04 آبان,1400
Menu

آرشیو اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل : موانع سرمایه گذاری احصاء، شناسایی و بروکراسی اداری به حداقل ممکن خواهد رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل : موانع سرمایه گذاری احصاء، شناسایی و بروکراسی اداری به حداقل ممکن خواهد رسید

نویسنده: SuperUser Account/جمعه, 25 بهمن,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نود و یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و با حضور نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و نمایندگان رسمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز در اداره کل امور اقتصادی و دارایی  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، عزیزی اظهار کرد :هدف از برگزاری جلسات پنجره واحد سرمایه گذاری شناسایی  موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه اقتصادی و کاهش بروکراسی اداری است .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت : استان اردبیل در طرح ملی پوشاک جزو 5 استان پایلوت کشور است که تسهیلات بانکی آن به عاملیت بانک کشاورزی بوده و مبلغ 11.2 میلیارد تومان نیز یارانه برای آن پرداخت خواهد شد .

وی افزود : برخی استعلامات انجام شده در این خصوص از جمله انشعابات آب ، برق ، گاز و راه، بواسطه قرار گرفتن طرح پوشاک در شهرک ها و نواحی صنعتی اضافی بوده و باید به صرف گواهی شرکت شهرک های صنعتی اکتفا شود .

خاطر نشان می شود : در ارتباط با سایر استعلامات نیز یک روز الی یک هفته فرصت داده شد تا به بانک کشاورزی پاسخ دهند و پرونده پرداخت تسهیلات نهایی شود .

Print

تعداد نمایش ها (2569)/نظرات (0)

x
دی ان ان