ﺳﻪشنبه, 04 آبان,1400
Menu

آرشیو اخبار

در جلسه مدیریتی مرکز خدمات سرمایه گذاری :مشکلات سه طرح مهم سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گرفت

در جلسه مدیریتی مرکز خدمات سرمایه گذاری :مشکلات سه طرح مهم سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گرفت

نویسنده: SuperUser Account/چهارشنبه, 30 بهمن,1398/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نود و سومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و با حضور نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ، مدیران کل و نمایندگان رسمی دستگاههای اجرایی عضو مرکز در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، در این جلسه سه طرح مهم سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

در خصوص رفع مشکل تجمیع سند شهرک صنعتی غیر دولتی حدید مبتکران ، مقرر شد امور اراضی استان ظرف مدت یک هفته اقدامات قانونی را انجام دهد .

در رابطه با اصلاح سند مالکیت اراضی منابع ملی منطقه الماس برای واگذاری به سرمایه گذاران واجد شرایط نیز تصمیم گرفته شد تا آخر هفته بازدید محلی بعمل آمده و اداره کل منابع طبیعی درخواست اصلاح سند را به اداره ثبت منطقه تحویل نماید .

خاطر نشان می شود : در این جلسه تاکید شد : به منظور به حد اقل رساندن بروکراسی اداری و حذف هزینه های مضاعف در صدور مجوز فعالیت های اقتصادی ، مواردی را که طرح در خارج از شهرک ها و نواحی صنعتی استقرار پیدا می کند ، استعلام های مورد نیاز در قالب پنجره واحد در همین جلسات مطرح گردد.

Print

تعداد نمایش ها (4543)/نظرات (0)

x
دی ان ان