ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400
Menu

آرشیو اخبار

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری:

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری:

راه های اصلی استان اردبیل تا سال ۱۴۰۴ چهار بانده می‌‌شود

نویسنده: SuperUser Account/یکشنبه, 30 شهریور,1399/دسته ها: خبر, خبر تصویری

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، اکبر بهنام جو با بیان این مطلب اظهار کرد :  جهش خوبی در توسعه راه‌های استان اردبیل صورت گرفته است و توسعه راه‌های مواصلاتی استان بعنوان مهمترین زیرساخت عمران و آبادانی منطقه از اولویت‌های مهم برنامه‌ریزی توسعه استان است که با تکمیل آنها مسیر توسعه اقتصادی منطقه هموار می‌شود.

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با بیان اینکه برای تحقق این موضوع باید همه دستگاه‌های اجرایی متولی تلاش کنند، گفت: در مسیر اردبیل مشکین‌‌شهر که 25 کیلومتر در سفر رییس‌‌جمهور به استان افتتاح شد و 18 کیلومتر نیز در صورت مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری و با نیم سال 1400 به اتمام می‌‌رسد.

بهنام‌جو با اشاره به اینکه در طول دو سال اخیر به اندازه 30 سال به بزرگراه‌‌های استان افزوده شده است، تصریح کرد: در سال جاری اعتبار عمرانی و راه سازی استان نسبت به سال گذشته 3 برابر افزایش یافته و مطالعه و نقشه بیشتر پروژه ها در دست اجرا است که با اتمام مطالعه و شروع عملیات اجرایی اعتبار لازم نیز جذب می‌‌شود.

وی افزود: همزمان با اجرای پروژه جاده مشگین‌شهر چندین کارگاه بزرگ پروژه‌های راهسازی استان فعال و به سرعت در حال احداث جاده‌های چهاربانده در استان هستند.

Print

تعداد نمایش ها (4460)/نظرات (0)

x
دی ان ان