شنبه, 27 شهریور,1400
Menu

آرشیو اخبار

معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد در سفر مجازی یک روزه به اردبیل:

استان اردبیل از ظرفیت های منحصر به فرد و بسیار بالای اقتصادی برخوردار است

SuperUser Account 0 1533 رتبه مطلب: بدون رتبه

معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد در جمع مدیران شورای هماهنگی دستگاههای تابعه و معاونین اداره کل امور اقتصادی و داراییی این استان گفت : استان اردبیل دارای ظرفیت های بسیار بالایی از لحاظ جغرافیایی ، منابع طبیعی و سرمایه گذارب بوده و اما علی رغم وجود این ظرفیت ها جایگاه قابل قبولی از لحاظ توسعه اقتصادی نداشته و گرچه در سالهای اخیر اقدامات بسیار موثری انجام یافته که امیدواریم شاهد توسعه اقتصادی استان در سال های آتی باشیم .

حجت الاسلام سیّدکاظم موسوی :

سازمان بورس از سرمایه‌های مردم صیانت کند

SuperUser Account 0 693 رتبه مطلب: بدون رتبه

عضوهیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سازمان بورس در راستای صیانت از دارایی های مردم تلاش بیشتری کند گفت : مردم از نوسانات اقتصادی بسیار متضرر شده اند و لذا نباید اجازه داد سازمان بورس نیز به آنها ضرر برساند.

اظهارات وزیر اقتصاد در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی:

خوشبختانه بازار بورس طی مدت اخیر، روند رو به ثباتی را داشته است

SuperUser Account 0 1103 رتبه مطلب: بدون رتبه

در حاشیه یکصدمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی  وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با خبرنگاران از رسیدگی و محکومیت تعدادی از ناشران متخلف بازار سرمایه خبر داد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل :

با شناسایی قابلیت های سرمایه گذاری خلخال و کوثر ، جایگاه این شهرستانها در برنامه اجرایی آمایش سرزمین ملی و استانی ارتقا خواهد یافت

SuperUser Account 0 3399 رتبه مطلب: بدون رتبه

جلسه بررسی ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان‌های خلخال و کوثر با حضور نظری  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، مدیران کل ، روسای ادارات و بانک های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان برگزار شد .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان